Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Produkcja poliwęglanowych zadaszeń.

  Daszki z poliwęglanu są bardzo funkcjonalne. Chronią przed opadami atmosferycznymi, a poza tym pełnią rolę dekoracyjną, pod warunkiem że będą właściwie wybrane. Oferty firm są na tyle zróżnicowane, że można łatwo odnaleźć właściwy model. Proces produkcji lekkich daszków z poliwęglanu polega na uzupełnianiu konstrukcji aluminiowych poliwęglanowymi płytami. Stosuje się poliwęglan kanalikowy, komórkowy, albo masywny.

  Dzięki zastosowaniu właściwych materiałów, konstrukcje są lekkie i bardzo estetyczne. Daszki łukowe bardzo dobrze odprowadzają śnieg i wodę. Poza tym, tanie daszki poliwęglanowe można stosować nie tylko przed domem jednorodzinnym, ale także jako zadaszenie stacji paliw, targowisk oraz hal sportowych. Zadaszenia przed wejściami mogą być dostosowane indywidualnie do architektury.

  Poliwęglanowe daszki są niezwykle wytrzymałe na zniszczenia w dużo większym stopniu, niż daszki szklane. Poliwęglan komorowy i lity osadzone w aluminiowej konstrukcji o małym ciężarze są zupełnie odporne na korozję. Aluminium jest metalem uzyskiwanym głównie z boksytu, w procesie ekstrakcji tlenku glinu i rozdrobnienia rudy, aby otrzymała konsystencję piasku. Rozdrobniony boksyt zostaje połączony z palonym wapnem i wodorotlenkiem sodu, a później zamknięty w ciśnieniowych zbiornikach i podgrzany do 240 stopni Celsjusza. Powstały glinian sodu jest poddawany hydrolizie. Następnie tlenek glinu jest przetwarzany w wolny metal.

 

Comments are closed.

Post Navigation