This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Category Archives: Informatyka

Informatyka

Sklep internetowy – plusy i minusy.

  Rozpoczęcie sklepu internetowego jest bardzo dobrym wyjściem dla osób, które pragną obniżyć koszty złączone z przechowywaniem produktu i jego sprzedażą. Aby stworzyć sklep internetowy cieszący się opasłym pragnieniem wśród internautów, należy zainwestować w zacne oprogramowanie. Przed jego zakupem warto sprawdzić czy współgra naszym postulowaniom, poprzez skorzystanie z wersji demo store. Wersja demonstracyjna dopuszcza na zapoznanie się z oprogramowaniem. Nie trzeba jak zwykle wypełniać zbędnych dokumentów. Ilość opcji jest zrdukowana.

Continue Reading

Profesjonalny sklep internetowy.

  Recesja, która dotyka polską gospodarkę, odbija się na tradycyjnych metodach sprzedaży, ale nie wpływa na pogorszenie się efektywności naszego e-commerce. Łączna sprzedaż internetowa rośnie i na najbliższe lata również prognozy są optymistycznie.

Continue Reading

Najważniejsze wiadomości o Contao.

  Contao jest aplikacją internetową nadzorowania treścią, którą zaleca się osobom tworzącym blogi i zwykłe strony internetowe. Nie zaleca się go tym, którzy zechcą prowadzić portale internetowe.

   Contao różni się od odrębnych wariantów oprogramowania służącego do kierowania informacją. Jest odrobinę mniej popularny niż Joomla czy Drupal. W razie problemów z użytkowaniem, warto zwrócić się o pomoce do polskiej grupy wsparcia programistycznego.

Continue Reading

Concrete 5 – plusy i minusy.

  Concrete5 jest oprogramowaniem komputerowym administrowania treścią, który w Polsce nie zdobył jeszcze tak kolosalnej popularności jak w innych krajach europejskich.

   Warto jednak poznać system CMS, ponieważ daje bardzo wielkie możliwości i posiada wiele pozytywnych wartości. Mniemaniem użytkowników tego programu, jest to, że jest on najbardziej odpowiedni do administrowania treścią.

Continue Reading

Joomla – proste w obsłudze oprogramowanie internetowe.

  Joomla jest bardzo modną aplikacją rządzenia informacją. Była ona wielokrotnie uhonorowana, lecz największą nagrodą są pochwały użytkowników i duża popularność. Program powstał z ideą o tych, którzy potrzebują systemu zezwalającego na robienie i obsługę witrny internetowych, a także różnych zastosowań, o jakich będzie mowa później.

Continue Reading

Drupal – ciekawa aplikacja zarządzania treścią.

  Jedną z aplikacji służących do nadzorowania treścią jest Drupal. Należy do zaawansowanych narzędzi, które są w skrócie zwane CMS.

   Przyswoił sobie wielu zwolenników. Nie potwierdza się to jednakże w każdym wypadku. Nie warto go użytkować w sytuacji, gdy myśli się stworzyć zwyczajne blogi. Trzeba przyznać, że ten program CMS jest bardzo zawiły do ogarnięcia w jeden dzień, jednak jeżeli poświęci się mu nieco czasu, powszednie korzystanie nie powinno powodować problemów.

Continue Reading