Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Category Archives: Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe

Krówki reklamowe jako skuteczne gadżety

krówki reklamowePopularne i niedrogie krówki reklamowe zawsze będą pozytywnie widziane przez masowego odbiorcę. Polacy uwielbiają cukier i z przyjemnością jedzą słodycze. Zwykły Polak zjada średnio 40 kilogramów cukru. Sporą część z tego pod postacią ciastek, czekoladek i karmelków.

Continue Reading

Upominki biznesowe a sukces firmy.

  Słodkie upominki sprawdzają się w marketingu każdej firmy. Cukierki i czekoladki reklamowe ułatwiają budowanie odpowiednich relacji, zacieśniają więzy międzyludzkie, pomagają w ugruntowaniu pozycji marki i wpływają na zwiększanie zysków firmy. Naturalnie w zależności od potrzeb stosowane są rozmaite słodycze z logo firmy. Dla wsparcia akcji targetowanych na masowego i niejasnego klienta, najczęściej rozdawane są niedrogie cukierki promocyjne. Jeżeli chodzi o odpowiednie wyróżnienie instytucji i osób ważnych dla niej, to bardzo często wręcza się ręcznie robione czekoladki z logo firmy. Fachowo dobrane do sytuacji upominki biznesowe są bardzo efektywnym instrumentem marketingowym i z tego względu przedsiębiorstwa poświęcają im wiele uwagi.

Continue Reading

Jak wykorzystać czekoladki belgijskie.

  Belgia uznawana jest za potęgę w branży czekoladowej. Zwykły obywatel tego kraju konsumuje w ciągu roku powyżej 8 kilogramów czekoladowych wyrobów. Sławne praliny belgijskie zawdzięczamy Jeanowi Neuhausowi. Jego ojciec był aptekarzem i wykorzystywał czekoladę jako środek na biegunki. Syn pragnął wykorzystać inaczej moc kakao. Jego doświadczenia doprowadziły do opracowania słynnych na całym świecie, pralinek czekoladowych z nadzieniem o rozmaitych smakach. Ręcznie produkowane czekoladki belgijskie są bardzo cenione również w naszym kraju.

Continue Reading

Owocowe lizaki reklamowe dla najmłodszych klientów

owocowe lizaki reklamoweLizaki reklamowe, podobnie jak inne gadżety wręczane klientom i kontrahentom, mają za zadanie unaocznić wyjątkowość, z jaką firma podchodzi do innych podmiotów, które znajdują się w kręgu jej oddziaływania, bez względu na to, jakie relacje ją z nimi łączą.

Niemal każda istniejąca firma może sobie je kupić. Szczególnie jeśli chodzi o lizaki reklamowe , które niemal zawsze należą do najtańszych, słodkich prezentów. Dzięki ich użyciu można wzbogacić stoisko na targach lub miejsce prezentacji usług i towarów. Na rynku dostępne są bardzo różne lizaki reklamowe: walce, kodżaki, szpatułki, stożki oraz plastry o najróżniejszych kształtach umożliwiają dostosowanie słodkich upominków do firmy i charakteru działalności, jaka jest przez nią prowadzona.

Continue Reading

Słodycze reklamowe w marketingu

słodycze reklamoweSpecjaliści są zdania, że słodycze reklamowe, dostosowane do firmy i powielające specyficzne dla gałęzi, branży lub rynku rozwiązanie, są o wiele efektywniejsze. Klienci zawsze cenią cukierki i czekoladki reklamowe i dlatego takie upominki są wspaniałym pomysłem na przyciągnięcie gości do stoiska targowego lub wystawowego. Współczesne słodycze reklamowe są niezwykle różnorodne.

Continue Reading